POP SHOP - Populiariu preki prekyviete


Home » Desertai, saldumynai » Cheesecake – sūrio pyragas japoniškai.

3 353 peržiūrųFavoriteLoadingĮtraukti į receptų knygą
Cheesecake - sūrio pyragas japoniškai.

Cheesecake – sūrio pyragas japoniškai.

Share Button
GD Star Rating
loading...
Cheesecake - sūrio pyragas japoniškai.

Cheesecake – sūrio pyragas japoniškai.

Ingredientai: sausainiai, sviestas, Philadelphia sūris, pienas, kiaušiniai, cukrus, citrina, miltai, kukurūzų krakmolas

 Cheesecake – arba lietuviškai sūrio pyragas, tai europietiškos ir Amerikietiškos virtuvės patiekalas. Kuris dažniausiai yra žaliavalgiškas desertas. Kaip žinia žaliavalgiai valgo tą maistą, kuris yra termiškai neapdorotas. Todėl daugelyje atveju Cheesecake – sūrio pyragas- gaminamas be kepimo. Tačiau yra Cheesecake receptų, kuriuose šis sūrio pyragas yra kepamas orkaitėje. Taigi Cheesecake – sūrio pyragas –  yra daugialypis patiekalas, kuris gali būti tiek žaliavalgiškas desertas, tiek lietuvoje daug kam žinomas kaip varškės pyragas, tiek prancūzijoje žinomi pyragėliai sufle. Visa tai apima Cheesecake supratimą. Pirmieji Cheesecake – sūrio pyragai atsirado senovės Graikijoje.

Cheesecake – sūrio pyragas – tradiciškai gaminamas iš rikotos, maskarpone, varškės, o dažniausiai iš tepamojo grietinėlės sūrio. Mišinys iš sudėtinių dalių dedamas ant Cheesecake pagrindo, kuris gaminamas iš smulkintų sausainių, sumaišytų su lydytu sviestu. Tada visa ši masė sutankinama jau tortinėje formoje, prieš tai jos dugną išklojus kepimo popieriumi.

Didžiausia problema, kepant Cheesecake (būtent kepant, nes nekeptame variante šios problemos nebūna) yra ta, kad sutrūkinėja Cheesecake viršus, kai tortas yra vėsinamas. Yra keleta būdų išvengti trūkinėjimo. Pirmasis ir pagrindinis būdas, tai kepant Cheesecake sūrio pyragą, jis turi būti kepamas vandenss vonelėje, kad būtų vienodas kaitimas kepimo metu. Kitas būdas, tas, kad kepant turi būti palaikoma santykinai nedidelė orkaitės temperatūra kepant Cheesecake. Po to reikia palaipsniui atvėsinti Cheesecake, palaikant jį orkaitėje, šiek tiek atidarytomis orkaitės durelėmis. Ir trečiasis būdas – tai praėjus 10-15 minučių po to, kai Cheesecake yra ištraukiamas iš orkaitės, jau atvėsintas, jis peiliu, apipjaunant torto kraštus, atskiriamas nuo formos, kad sumažėtų paviršiaus įtempimas. Apipjovus kraštus, Cheesecake paliekamas dar formoje apie 1,5-2 valandas. Jeigu šitie būdai nepadeda, arba tiesiog per užmaršumą jais nepasinaudojote, tada belieka torto formos viršų puošti įvairiais bųdais, kad paslėpti paviršiaus įtrūkimus. Taigi tuo atveju, sūrio masę galite papuošti vaisiais, plakta grietinėle ar trupiniais nuo sausainių.

Šio recepto tema tai Cheesecake – sūrio pyragas, kuris gaminamas Japonijoje. Nežiūrint to, kad Cheesecake kaip minėta yra Europietiškos ir Amerikietiškos virtuvės patiekalas, jis taip pat mėgstamas ir Japonijoje. Taigi šį kartą siūlomas japoniškas Cheesecake variantas.

Išeiga 6 porcijos

Cheesecake – sūrio pyragas japoniškai. Receptas.

 Sudėtinės dalys:

  • Sausainiai 250 g.

  • Sviestas 100 g

  • Tepamas Philadelphia sūris 85 g (galima nusipirkti Maxima parduotuvėje)

  • Pienas ¼ puodelio (4 valgomieji šaukštai)

  • Kiaušinių trynys 2 vienetai

  • Cukrus ¼ puodelio (4 valgomieji šaukštai) (padalinti pusiau)

  • Kiaušinio baltymas 2 vienetai

  • Citrinos sultys 1 arbatinis šaukštelis (galima naudoti actą neturint citrinos sulčių)

  • Aukščiausios rūšies kvietiniai miltai 3 valgomieji šaukštai

  • Kukurūzų krakmolas 1 ½ valgomojo šaukšto

Cheesecake – sūrio pyragas japoniškai. Receptas.

Gaminimo eiga:

Pirmiausiai pasiruošiame Cheesecake padą. Tam tikslui reikia paimti 250 g sausainiu sudėti į maistui skirtą polietileninį paketą ir sutraiškyti sausainius iki smulkios konsistencijos, kočėlo pagalba. Jeigu turite virtuvinį smulkintuvą, dar geriau ir paprasčiau. Tiesiog sudėkite sausainius į smulkintuvą ir juos jame sumalkite iki trupinių.

Susmulkinami sausainiai

Susmulkinami sausainiai

Dabar ant nedidelės ugnies ištirpinkite sviestą. Ištirpintą sviestą sumaišykite su iki trupinių susmulkintais sausainiais.. Viską reikia gerai išmaišyti, kad išeitų vientisa masė.

Ištirpiname sviestą

Ištirpiname sviestą

Įkaitinkite orkaitę iki 175 C. Paimkite apvalią torto kepimo formą ir išklokite jos dugną kepimo popiueriumi. Torto formą iš išorės gerai uždangstykite aliuminio folija, kad į formą neprisigertų vandens, kuris bus naudojamas vėliau.

Sausainius sumaišykite su lydytu sviestu

Sausainius sumaišykite su lydytu sviestu

Į formos dugną, ant kepimo popieriaus išdėkite būsimo Cheesecake padą. Tai yra mišinį iš sausainių ir sviesto ir gerai išlyginkite.

Suformuojamas scheesecake padas, supresuojant sausainius su sviestu

Suformuojamas scheesecake padas, supresuojant sausainius su sviestu

Nedideliame puode kaitinkite ant nedidelės ugnies sūrį Philadelphia ir pieną, kol sūris ištirps piene. Kaitinti reikia retkarčiais pamaišant. Kai suris visiškai ištirps piene, tada atidėkite puodą į šoną.

Į dubenį įmušami kiaušinių tryniai ir pusė cukraus

Į dubenį įmušami kiaušinių tryniai ir pusė cukraus

Į vidutinio dydžio dubenį, skirtą plakimui elektriniu plaktuvu, įmuškite kiaušinio trynius ir pusė viso recepte nurodyto cukraus.

Išplakami kiaušinių tryniai su cukrumi

Išplakami kiaušinių tryniai su cukrumi

Plakite trynius su cukrumi, naudodami elektrinį plaktuvą, kol tryniai įgaus šviesią spalvą ir masė sutirštės. Tada į išplaktus trynius, reikia įmaišyti pieno ir sūrio mišinį. Miltus ir krakmolą išsijokite ir įmaišykite į gautą masę. Maišykite viską kol masė taps vienalytė.

Atsargiai sumaisomi miltai, krakmolas, kiaušinių tryniai ir sūrio-pieno misinys

Atsargiai sumaisomi miltai, krakmolas, kiaušinių tryniai ir sūrio-pieno misinys

Kitame dubenyje plakite atšaldytus kiaušinio baltymus taip pat su elektrinio plaktuvo pagalba. Plakant į kiaušinio baltymus įpilkite citrinos sultis.

Išplakame baltymus iki standžių putų

Išplakame baltymus iki standžių putų

Citrinos sultis reikalingos tam, kad sutvirtintų baltymus. Plakant toliau, palaipsniui reikia supilti cukrų. Ir toliau plakti iki standžių putų. Atsargiai įmaišykite išplaktus kiaušinio baltymus į prieš tai gautą masę, susidedančią iš miltų, krakmolo, kiaušinių trynių, cukraus, sūrio ir pieno.

Atsargiai įmaišykite išplaktus baltymus į likusią masę

Atsargiai įmaišykite išplaktus baltymus į likusią masę

Gautą masę supilkite į paruoštą torto formą, kurioje jau yra Cheesecake padas iš sausainių ir sviesto. Padėkite torto formą į kepimo skardą. Kepimo skarda turi būti su giliais šonai, kad į ją taip pat galima būtų pripilti vandens.

Cheesecake su formą įstatykite į kepimo skardą iki pusės pripiltą vandens

Cheesecake su formą įstatykite į kepimo skardą iki pusės pripiltą vandens

Į kepimo skardą, kurioje yra torto forma su būsimu cheescake, iki pusės įpilkite vandens. Įdėkite šią kepimo skardą į iš anksto įkaitintą iki 175 C orkaitę. Kepkite 20 minučių. Tada reikia sumažinti orkaitės temperatūrą iki 150 C. Tęskite kepima žemesnėje temperatūroje dar 15 minučių. Tada išjunkite orkaitę. Tegul tortas atvėsta, prieš išimant jį iš orkaitės.

Peiliu aplinkui apipjaukite tortą pagal formos kraštus ir naudodami didelę lėkštę apverskite tortą, kad jis išsiimtų. Tada paimkite kitę lėkštę ir cheesecake vėl apveskite, kad viršus vėl atsidurtų viršuje.

Cheesecake viršų papuoškite pagal savo fantaziją. Paprasčiausiai tiesiog galite užtepti viršų plakta grietinėle su miltiniu cukrumi.

Cheesecake - sūrio pyragas japoniškai paruoštas.

Cheesecake – sūrio pyragas japoniškai paruoštas. Gero apetito!

Namai, buitis ir verslas – aktualios temos

Spauskite ant paveikslėlių ir skaitykite straipsnius

[custom_gallery gallery=“4″ width=“173″ height=“137″]

Nusišypsokime – anekdotai, juokingi paveikslėliai bei video

Juokas ilgina gyvenimą, tad pasistenkime gyventi kuo ilgiau

[custom_gallery gallery=“5″ width=“173″ height=“137″]

 Karštos temos:

[row][column size=“1/3″]pirmas kreditas nemokamai, creditas, kredit 123, paskola tau, sms kredit, moment kredit

Pirmas Kreditas Nemokamai

Kreditai, pirmas kreditas nemokamai, greitieji kreditai… Patarimai kaip gaunamas kreditas, kokie yra greitieji kreditai ir dar daugiau.

[/column] [column size=“1/3″]skelbimas

Idealus skelbimas.

Kaip rašomas idealus skelbimas. Skaitykite toliau…

[/column] [column size=“1/3″]Kreditai, kreditai, kreditai

Kreditai, kreditai, kreditai

Reikalinga paskola tau? Domina internetinės paskolos? Kaip išvengti klaidų, skaitykite čia…

[/column] [/row]

Santrauka
recipe image
Recepto pavadinimas
Cheesecake - sūrio pyragas japoniškai.
Paskelbimo data
Paruošimo laikas
Gamybos laikas
Bendras laikas
Vidutinis įvertinimas
51star1star1star1star1star Based on 1 Review(s)
Share Button


Copyright

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Get Adobe Flash player Plugin by wpburn.com wordpress themes